Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. OK, zamknij.

Strony WWW / Responsive Web Design

Strony WWW

Według badań przeprowadzonych przez Gemius (Źródło: mediarun.pl) 85% Polaków uważa, że Internet jest dla nich najważniejszym źródłem informacji o produktach i usługach. Obecnie serwis www jest podstawowym kanałem komunikacji z klientami. Jest to niezbędne narzędzie budowania wizerunku, umacniania i pozycjonowania marki w świadomości klientów, a także podstawowe źródło informacji o firmie oraz jej produktach. W niektórych krajach już ponad 60% użytkowników internetu używa smartphonów do surfowania po sieci. Dlatego priorytetem zaczyna być projektowanie serwisów w technologii Responsive Web Design.

Responsive Web Design komórka = tablet = komputer

Idea projektowania RWD, czyli czułych na zmiany rozmiarów okna przeglądarki układów graficznych dla stron internetowych, jest połączeniem kilku technik. Fluid grids to metoda tworzenia kolumn o zmiennej szerokości deklarowanej w procentach, a nie w sztywnych jednostkach takich jak piksele. Flexible images, czyli elastyczne obrazy dostosowują swoją wielkość do elementu, w którym się znajdują. I wreszcie CSS media queries umożliwiają stosowanie różnych stylów dla różnych wielkości ekranu. Dzięki temu wszystkiemu strony internetowe będą wyglądały równie dobrze na komputerze, tablecie i smartphonie.

Opakowania / portfolio

Opakowanie produktu i jego rola

Do niedawna uważano, że aż 70 % decyzji o zakupie powstaje przy półce sklepowej. Te czasy już minęły. Obecne badania wskazują, że około 69 % klientów dokonuje zakupu towaru tej samej marki co podczas ostatnich zakupów. Czyli waga marki zyskuje na ważności. Nie wystarczy już aby opakowanie było ładne, wyróżniało się na półce. Musi przełamać schemat zakupu klienta i

 

przywiązania do innej marki lub obronić swój status. Ponieważ miejsce zakupu stało się bezlitosnym polem walki między markami, wygląd opakowania ma kluczowe znaczenie i sam proces projektowania musi uwzględniać informacje zarówno z zakresu sytuacji na rynku jak i psychofizjologii oraz mód i tendencji obecnie panujących wśród sposobów pakowania produktów.

POSM / portfolio

POS - materiały wspierające sprzedaż

Tak określa się wszystkie nośniki reklamy służące wsparciu sprzedaży (najczęściej w miejscu sprzedaży) począwszy od wobblerów, stojaków na ulotki, hangerów a skończywszy na broszurach. My w swoim portfolio prezentujemy głównie broszury i katalogi gdyż to projektujemy najczęściej. Nie wszystkie te produkcje można określić jako

 

materiały znajdujące się konkretnie w miejscu gdzie można sfinalizować sprzedaż, lecz czyż sprzedaż nie zaczyna się od powstania chęci zakupu w głowie klienta? Uważamy, że poszczególne elementy zasady AIDA mogą się odbyć w różnych miejscach i niekoniecznie w tym samym czasie.

Rekl. mobilna / portfolio

Reklama na samochodzie

Samochód jako nośnik reklamy jest tanim rozwiązaniem pod względem kosztu dotarcia do pojedynczego klienta. Czas emisji takiego komunikatu jest nieograniczony, uzależniony od długości użytkowania auta. Miejsce prezentacji zależne jest od trasy, a wszystkie te elementy są do przewidzenia bądź zaplanowania, więc można albo trasę albo komunikat dostosować do grup docelowych. Niewątpliwą zaletą tego nośnika jest jego brak inwazyjności.

 

Samochód jest naturalnym elementem obecnego środowiska życia ludzi więc potencjalny odbiorca nie czuje się zmuszony do oglądania reklamy przez co nie ustawia się negatywnie do komunikatu. Jak każda reklama, również na samochodzie może pełnić rolę wizerunkową, kształtować świadomość marki, sprzedawać lub informować. Ze względu na przeciętnie krótki czas ekspozycji komunikat powinien być maksymalnie zwięzły.

Fotografia / portfolio

Fotografia żywności – ma być smacznie

W kolejności postrzegania komunikatu reklamowego zdjęcie jest na pierwszym miejscu i odgrywa ogromną rolę. Potraw na zdjęciach nie możemy smakować, nie możemy poczuć zapachu. Dlatego tak ważne jest zrobienie zdjęcia w taki sposób, aby oprócz walorów estetycznych wzbudzało w nas

 

chęć zjedzenia potrawy. Głód i apetyt to ważny czynnik motywacyjny zachęcający do zakupu. To właśnie zdjęcie pobudzając nasz apetyt może spowodować pragnienie krzyczące w naszej głowie "Chcę to zjeść!"

Kontakt

kontakt
imię nazwisko
Firma
e-mail
wiadomość
BTLmedia Creative Solutions
Agencja Brandingowa @ Interaktywna
Bydgoszcz / WarszawaOlsztyn
Marlena Gławdel
tel. 515 466 854
Marcin Gławdel
tel. 533 994 990

Dołącz do nas na Facebooku!
https://www.facebook.com/btlmedia.creative.solutions