Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. OK, zamknij.

Strefa Biznesu

strategie-lena strategie-tlo

Doradztwo i działania marketingowe

„Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć”.
– Napoleon Hill
Doradztwo marketingowe może przybierać różne formy w zależności od potrzeb i celów firmy.
Działamy elastycznie. Nie stosujemy szablonów. Nie zaczynamy od prezentacji. W trakcie przeprowadzania audytu cenimy bliską współpracę z Klientem, gdyż ułatwia to zrozumienie specyfiki firmy, misji i wizji, co pozwala na lepsze zrozumienie sytuacji. Każda firma jest wyjątkowa dlatego nie ma „cudownego planu” działania. Tematyka i zakres konsultacji jest ściśle dopasowany do Państwa potrzeb.
Dział marketingu – często niedoceniany, często w konflikcie z działem sprzedaży i ... działem finansów. Ale czy możliwa jest sprzedaż bez marketingu?

 

W gospodarce rynkowej, przy ciągłej walce konkurencyjnej i ciągłej potrzebie zainteresowania klienta towarem lub usługą, ten dział ma zapewnioną ciągłą pracę i niekończące pole do popisu. W procesie realizacji doradztwa marketingowego współpracujemy ściśle z Klientem. Opieramy się nie tylko na informacjach wewnętrznych przekazanych przez przedsiębiorstwo, ale także na informacjach zewnętrznych pozyskanych z niezależnych źródeł.
Oferujemy pełny zakres usług doradztwa marketingowego: audyt marketingowy dotyczący dotychczas prowadzonych przez firmę działań w zakresie marketingu; audyt strony www jako głównego kanału komunikacji w Internecie, analiza pod kątem jej funkcjonalności, użyteczności, audyt social mediów jako nowoczesnej formy kształtowania wizerunku firmy ..

Strefa Personalna

Branding Personalny, czyli czym jest dziś wizerunek.

Współczesny świat nabrał tempa i zmienia się w sposób dynamiczny i nieodwracalny. Amerykanie mają na to określenie: New Brand World. Żyjemy w świecie rozpoznawalności i zaufania do drugiego człowieka.

Dlatego budowanie własnej marki i wzmacnianie osobowości w dzisiejszym świecie jest już koniecznością. Skoro jesteśmy gotowi wydać wiele tysięcy złotych na auto, wakacje marzeń czy też inne modne gadżety, tym bardziej rozsądna wydaje się być inwestycja w siebie.

Zarządzanie wizerunkiem jest wykorzystywane z powodzeniem nie tylko przez osoby stawiające na świadomy rozwój kariery, osoby publiczne czy też popularne. Stanowi także ważny element rozwoju tych wszystkich nowoczesnych firm i organizacji, których strategia przewiduje wzmocnienie wizerunku własnej marki poprzez budowanie pozycji eksperckiej kluczowych pracowników, właściwie dobranych i poddanych planowemu procesowi brandingu.

 

Posiadamy nieograniczony potencjał, ale tylko niektórzy potrafią tak kierować swoim życiem, by go w pełni rozwinąć i wykorzystać wszystkie możliwości.

Reputacja i dobry wizerunek zależy od wielu drobnych i niełatwych do opanowania czynników. Znajomość i umiejętność stosowania technik zarządzania własną karierą, w tym własnym wizerunkiem zawodowym, staje się więc kluczowe. Nieprzypadkowo światowe uczelnie wprowadzają do programów studiów przedmiot obejmujący praktyczne aspekty brandingu personalnego.

W XXI wieku, szczególnie w świecie biznesu, polityki i mediów, branding personalny, to nic innego jak przemyślany i dobrze zaplanowany proces zarządzania własnym wizerunkiem zawodowym i karierą, którego celem jest osiągnięcie rozpoznawalności w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

Szkolenia biznesowe

SZKOLENIA BIZNESOWE

Profesjonalne szkolenia biznesowe to najlepsza inwestycja w rozwój i potencjał pracowników przynoszących firmie wymierne zyski. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia dostosowane do potrzeb w wysokiej jakości i dobrej cenie. Oferujemy szkolenia o tematyce:

 

Treningi menadżerskie, Rekrutacja pracowników, Nowoczesne metody motywacyjne, Strategiczne zarządzenia wartością klienta, Kampanie i projekty reklamowe, Projektowanie przewagi marketingowej firmy, Świadoma komunikacja interpersonalna, Branding personalny.

Kontakt

kontakt
imię nazwisko
Firma
e-mail
wiadomość
BTLmedia Creative Solutions
Agencja Brandingowa @ Interaktywna
Bydgoszcz / WarszawaOlsztyn
Marlena Gławdel
tel. 515 466 854
Marcin Gławdel
tel. 533 994 990

Dołącz do nas na Facebooku!
https://www.facebook.com/btlmedia.creative.solutions